Углянська громада

Закарпатська область, Тячівський район

2021 рік

Головний розпорядник коштів - Углянська сільська рада (04349656)

Нзва предмета закупівлі

та посилання на закупівлю

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Розмір бюджетного призначення Очікувана вартість предмета закупівлі, грн
Капітальний ремонт приміщень будівлі Углянської сільської ради по вул. Центральна, 32 в с. Угля, Тячівського району, Закарпатської області

 

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань:

УГЛЯНСЬКА СІЛЬСКА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ, 90514, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, с. Угля, вул. Центральна, буд. 32; код за ЄДПРПОУ - 04349656

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Капітальний ремонт приміщень будівлі Углянської сільської ради по вулю Центральна 32, в с. Угля, Тячівського району, закарпатської області». Код ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реконструкція (ДСТУ Б.Д 1.1.-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»).

3. Ідентифікатор закупівлі (заповнюється у разі проведення закупівлі за конкурентною або переговорною процедурою):

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації. У разі, якщо інформація про необхідні технічні характеристики предмета закупівлі містить посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, мається на увазі «або еквівалент». Технічне завдання передбачене Додатком 2 до Тендерної документації.

5. Розмір бюджетного призначення погоджений на 2021-2022 роки: 2067906 грн. з ПДВ.

6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: відповідно до розробленої та затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації для реалізації заходу передбачені видатки в рамках фінансування з місцевого бюджету Углянської сільської ради, Тячівського   району, Закарпатської області.

7. Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 2067906 грн.

8. Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість робіт з будівництва, капітального ремонту та реконструкції визначається з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнятого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 №293 відповідно до розробленої та затвердженої проектно-кошторисної документації. Дана норма закріплена у наказі Мінекономіки від 18.02.2020 №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», який встановлює порядок визначення замовником очікуваної вартості предмета закупівлі товарів, робіт та послуг, закупівля яких здійснюється відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі». При визначенні очікуваної вартості використовуємо інвестиційний кошторис. Відмічається, що робочий проект «Капітальний ремонт приміщень будівлі Углянської сільської ради по вул. Центральна, 32, в с. Угля, Тячівського району Закарпатської області» виконано згідно ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво». Очікувана вартість робіт розрахована за зведеним кошторисним розрахунком вартості об’єкта з урахуванням ПДВ.

 

2067906

2067906
       

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь