Інформація про службу у справах дітей

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СЛУЖБУ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

24 грудня 2021 року  рішенням сесії Углянської сільської ради №341   створено    Службу у справах дітей Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області

Код ЄДРПОУ: 44847173

Юридична адреса:

Закарпатська область, Тячівський  район, с. Угля, вул. Центральна, 32

Фактична адреса:

Закарпатська область, Тячівський район, с. Колодне, вул. Центральна, 55

Графік роботи:

- понеділок – пꞌятниця - з 8.00 до 17.00 год

- обідня перерва:   - з 12.00 до 13.00 год

- субота та неділя  - вихідні

Е-Mail адреса: uglja.ssd@gmail.com

Контактний телефон: 0968471215

Начальник: Марина НЕМЕШ

Основними завданнями  Служби  є:

• Реалізація державної політики у сфері соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень, виявлення причин, які зумовлюють дитячу бездоглядність та безпритульність, запобігання вчиненню дітьми правопорушень.
  • Координація зусиль місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності у вирішенні питань соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності.
  • Визначення пріоритетних напрямів поліпшення на відповідній території становища дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвитку, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.
  • Надання органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, громадським організаціям, громадянам практичної та методичної допомоги, консультацій з питань соціального захисту дітей, запобігання вчиненню дітьми правопорушень.
  • Прийняття з питань, які належать до компетенції управління, рішень, які є обов’язковими до виконання органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності  і  громадянами.
  • Звернення у разі порушення прав та законних інтересів дітей, а також з питань надання їм допомоги до відповідних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності.
  • Забезпечення виконання рішень ради, виконавчого комітету, розпоряджень  Углянського сільського  голови, наказів начальника Служби з питань, які віднесені до компетенції Служби у справах дітей Углянської сільської ради.

Начальник служби                                   Марина Немеш

тел..:   0968471215