29 Червня, 2021 р., 08:15
День Конституції важливий для кожного українця.

25 Червня, 2021 р., 09:13
                                                                                                           Додаток 2 до розпорядження
23 Червня, 2021 р., 11:11
ЧАРІВНІ КУТОЧКИ НАШОЇ ПРИРОДИ
22 Червня, 2021 р., 09:26
ОГОЛОШЕННЯ ЩОДО СТВОРЕННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ В УГЛЯНСЬКІЙ ТГ.
11 Червня, 2021 р., 14:15
10 червня відбувся СЕМІНАР вчителів початкових класів на тему: «Як організувати свою роботу в Новій українській школі(НУШ).Практичні поради.».Метою семінару була актуалізація науково-методичного супроводу викладання класичних наук.У рамках семінару було висвітлено ряд важливих теоретичних питань. Учасникам семінару було запропоновано познайомитися з ефективними освітніми технологіями навчання дітей в НУШ та шляхами їх впровадження у сучасний процес навчання. Так були розглянуті ігрові,та LEGO-технології,а також різноманітні унаочнення для цікавого та конструктивного проведення уроків.Всі учасники мали змогу ознайомитись з інтерактивними методами роботи в початковій школі.Наприкінці семінару,під час неформального спілкування, учасники мали змогу поставити питання, що їх хвилюють та обмінятися власним практичним досвідом.
11 Червня, 2021 р., 11:05
Іван Синетар сейчас здесь: Углянська ОТГ. 16 ч.  · Закарпатская область  ·
11 Червня, 2021 р., 10:45
МАЛЕНЬКІ КРОКИ-ВЕЛИКІ ДОСЯГНЕННЯ

08 Квітня, 2021 р., 16:04
Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”. Відповідно до постанови, до 1 вересня 2021 року Пенсійний фонд України проведе перший конкурс для відбору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України. До його проведення виплату і доставку пенсій здійснюватиме АТ „Укрпошта”. За місцем фактичного проживання з 1 вересня 2021 року отримуватимуть пенсії та грошову допомогу: люди з інвалідністю І групи; особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду; особи, які досягли 80-річного віку; одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд. Особи з вищезазначених категорій отримуватимуть пенсії та грошову допомогу за власним вибором: або через організацію, відібрану на конкурсі, або через обраний самостійно банк з числа уповноважених. Інші категорії пенсіонерів, які на сьогодні отримують виплати у відділеннях АТ «Укрпошта» або з доставкою додому листоношами, до 1 вересня 2021 року повинні обрати один з уповноважених банків для здійснення подальшої виплати пенсій з переліку https://www.pfu.gov.ua/1906048-perelik-bankiv-upovnovazhen…/. У разі, якщо до визначеного терміну громадяни не зроблять вибір, виплата пенсій кожному з таких одержувачів з 1 вересня 2021 року здійснюватиметься через поточний рахунок в АТ “Ощадбанк”, який буде відкритий за зверненням органу Пенсійного фонду України, про що одержувача буде проінформовано. Громадяни можуть будь-коли змінити уповноважений банк за власним бажанням.