Углянська громада зустріла загиблого Героя

Дата: 31.05.2024 16:10

Сьогодні, 31 травня 2024 року Углянська територіальна громада зустріла траурний кортеж з тілом загиблого Героя – солдата – Голубка Дмитра Івановича.

Траурний кортеж із тілом загиблого Героя люди зустріли «живим коридором» на колінах, а дорогу  вистелили живими квітами та лампадки.

Щирі співчуття рідним та близьким Героя, розділяємо Ваш біль та схиляємо голову у глибокій скорботі. Хай Господь Бог допоможе пережити гіркий біль непоправної втрати! Світлий образ про щиру, доброзичливу та життєрадісну людину назавжди закарбується у нашій пам’яті!

Прощальна церемонія поховання із загиблим  відбудеться завтра, 01 червня, о 12:00 к.ч. біля будинку загиблого та продовжиться о 13:00 к.ч. біля сільради в селі Угля.