Засідання круглого столу в місті Тячів

Дата: 22.04.2024 09:43

20 квітня в місті Тячів відбулося засідання круглого столу з Тячівською районною організацією Товариства Червоного Хреста України, австрійською організацією http://www.xn--hikde-lua.at/ та місцевою владою.

Під час цього заходу обговорювали можливості співпраці та обмінювалися досвідом у сфері громадської діяльності та підтримки місцевого населення. Також було обговорено можливість створення молодіжного простору на території громади.

Завдячуючи Тячівській районній організації  Товариства Червоного Хреста Украйни Углянська ТГ отримала гуманітарну допомогу, у вигляді матеріально-технічного забезпечення для освітніх закладів. В кінці зустрічі волонтери відвідали Малоугольківську гімназію № 1, де змогли на власні очі побачити, як обладнання використовується в школах.

Ця зустріч стала початком нових можливостей та ініціатив, які спрямовані на підтримку та розвиток наших громад. Ми віримо, що лише разом ми зможемо зробити більше для нашого спільного майбутнього.