На території Углянської громади оголошено проведення безстрокової акції «Закарпаттю - чисте довкілля» та місячника «Чисті узбіччя»

Дата: 10.04.2024 16:15

Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та мешканці Углянської громади!

З метою поліпшення санітарного стану та благоустрою населених пунктів територій Углянської громади оголошено проведення безстрокової акції «Закарпаттю - чисте довкілля» та місячника «Чисті узбіччя».

З квітня 2024 року будуть проводитися заходи спрямовані на покращення естетичного та санітарного стану територій, об'єктів масового перебування та відпочинку населення, ліквідації стихійних засмічень, озеленення територій та створення нових насаджень.

Громадський обов’язок кожного - пам’ятати і всебічно сприяти оздоровленню природи, що нас оточує. Тому давайте дбати про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого краю.

Тож усіх небайдужих запрошуємо приєднатися до благоустрою громади і внести свій посильний внесок.