Привітання з Міжнародним жіночим днем!

Дата: 08.03.2024 09:10

Шановні мешканки Углянської громади! З весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Воно прийшло до нас з сонячною весною та бентежить душу світлими сподіваннями.

Жінка – початок життя, кохання, щастя на Землі. Здавна повелося, що жінка в сім’ї – берегиня роду. Саме вона дбає про тепло і затишок в оселі. На жаль, радість святкування перекреслило наше сьогодення, коли ми вимушені воювати з ворогом, захищаючи свою землю. Ми у вічному боргу перед нашими захисницями, які у цей святковий день захищають нас, перебуваючи далеко від отчого порогу.

Неземний уклін вам, милі, ніжні, красиві, сильні духом, дорогі наші жінки! Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, а довкола вас панують любов і гармонія. Зі святом! Бережімо себе і Україну!

З повагою, колектив Углянської сільської ради