Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 14:05

Цьогоріч вся Україна вдесяте вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Герої Небесної Сотні — це 107 відважних борців за свободу різних за віком та статтю, з різних куточків України та з-за кордону, але єдиних у боротьбі за нове європейське майбутнє. Вони не були військовими професіоналами, але своїми вчинками змусили світ побачити дух нації, що готовий захищати свої ідеали навіть у важкі часи.

З метою вшанування пам’яті тих, хто боровся за демократію, волю, свободу та європейське майбутнє України, не шкодуючи власного життя, сьогодні в центрі села Угля відбувся тематичний захід. Присутні доєдналися до загальнонаціональної хвилина мовчання, як прояв шани і скорботи, та запалили лампадки в знак пам’яті за загиблими.

Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, героїв-добровольців, які йшли на фронт і віддавали життя заради України і її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.

Пам’ятаймо подвиги наших Героїв, шануймо їх мужність та відвагу.

Герої не вмирають!Фото без описуФото без описуФото без опису