Привітання з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2024 08:15

22 січня - особлива дата в історії України. В цей день ми відзначаємо два важливих свята - проголошення УНР та Акт об'єднання українських земель. 106 років тому, 22 січня, українці проголосили незалежність своєї держави і створили УНР, а рівно через рік, 105 років тому, відбувся Акт злуки УНР і ЗУНР. Це відбулося в Києві на Софійській площі. Так вперше за багато століть історичні українські регіони об'єдналися в одну державу.

День Соборності України – свято, яке символізує єдність українських земель! Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього. Коли ми, з різних регіонів, разом працюємо, створюємо знакове і важливе, боремося з окупантами, відстоюємо свою соборність і волю заради власної держави.

Шановна громадо! У цей святковий день бажаємо всім мирного неба, злагоди, сил, натхнення та перемоги!

В єдності – наша сила! З нами правда - з нами Бог! Тож слава Україні та її народові!