21 листопада - День гідності та свободи

Дата: 21.11.2023 08:20

День гідності та свободи – свято, яке встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності.

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з указом президента України №872/2014 від 13.11.2014 року. Цей день установлено «з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору».

Цей день - символ творення новітньої історії держави та пам'ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм громадян, які відстоювали цінності свободи, демократії та вибір народу щодо європейського розвитку.

Бережемо пам'ять про подвиги наших Героїв, шануймо їх незламну силу волі, мужність та відвагу.

Заряджені гідністю та жагою свободи.