До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу Углянської ТГ

Дата: 19.09.2023 16:29

Українських експортерів із усіх галузей виробництва запрошують на довгострокову практичну навчальну програму Export Academy 2023

Офіс з розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Visionest Insistute (Естонія) запрошують українських експортерів із усіх галузей виробництва на довгострокову практичну навчальну програму Export Academy 2023.

Export Academy 2023 – освітня програма для українських підприємців малого та середнього бізнесу, які тільки планують виходити на зовнішній ринок або вже є експортерами та планують виходити на нові ринки. За результатами навчання учасники створять для своєї компанії експортний план з виходу на нові ринки.

Export Academy 2023 – це можливість для трансформації та розвитку експорту:

• практичне навчання зі створення експортного плану з виходу на міжнародні ринки;
  • систематизація наявного практичного експортного досвіду та налагодження роботи експортного відділу;
  • отримання практичних інструментів для планування виходу на нові ринки.

На учасників очікує:

• 7 навчальних модулів;
  • теоретичні матеріали та 7 практичних воркшопів з тренерами Програми;
  • виконання практичного домашнього завдання та письмові фідбеки для найкращих 45 студентів;
  • сесії зворотного зв’язку від тренерів Програми за результатами виконаного домашнього завдання;
  • нетворкінг для побудови довготривалих ефективних відносин, розвитку бізнесу, пошуку нових клієнтів та створення партнерств для експорту;
  • сертифікацію, у разі успішного завершення навчання;
  • сертифіковані українські тренери (випускники програми для експортних консультантів Train the Trainers 2020-2022 років);
  • програма навчання розроблена за підтримки міжнародних експертів з експорту.

Навчальна програма розрахована на:

• експортних менеджерів, керівників компаній та інших осіб, які відповідають за зовнішньоекономічну діяльність;
  • представники компаній, що планують розпочати або розширити експортну діяльність у 2023 році або мають досвід експорту та є чинними експортерами з-поміж малого та середнього бізнесу всіх галузей виробництва.

Навчання проходитиме з жовтня 2023 до червня 2024 року. Реєстрацію на навчання відкрито до 11 жовтня (23:59) 2023 року за посиланням: завантажити.

З деталями навчання та умовами участі можна ознайомитись за цим посиланням:
  завантажити.

Навчання на програмі безоплатне. Перед реєстрацією просимо детально ознайомитись з умовами участі у кожній з програм!

Програма «Export Academy II Ukraine» розроблена Visionest Institute (Естонія) у співпраці з Офісом з розвитку підприємництва та експорту у межах національного проекту Дія.Бізнес. Програма фінансується ESTDEV – The Estonian Centre for International.