Привітання з днем знань!

Дата: 01.09.2023 11:09

Шановні вчителі, дорогі учні, батьки !

Щиро  вітаємо вас з Днем знань – світлим і радісним святом кожної родини, святом надії і сподівань, з якого розпочинається новий навчальний рік.

Попри те, що в Україні війна, навчальний рік розпочався як і завжди — 1 вересня. Цього дня також заведено святкувати День знань. Це свято завжди було сповнене лише світлими та теплими спогадами про перший дзвоник, вчителів, квіти та нових друзів. То нехай же і цього року, в яких би умовах це свято не пройшло, діти зустрінуть його щасливими. Нехай навчання дається легко, інтерес до наук не згасає, а мудрі наставники допомагають у досягненні високих результатів.  Діти – наше майбутнє, продовження не тільки нас самих,  нашого роду, а й нашої Держави. Ми віримо, що всі дітки будуть зростати у мирній, вільній, незалежній, демократичній, квітучій Україні.

Велика подяка та низький уклін  нашим захисникам, які захищають нашу Батьківщину від агресора.

Зичимо всім ПЕРЕМОГИ та МИРУ, добра і благополуччя усім вам та вашим родинам в нашій рідній Україні !!!