Углянська громада вітає з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2023 08:25

Шановні жителі Углянської територіальної громади!

24 серпня українці відзначають найвизначніше державне свято – День Незалежності.

Сьогодні ми не просто святкуємо його, ми відстоюємо його на полі бою!

Півтора роки жорстокої агресії, півтора роки повномасштабної війни росії проти України, впродовж яких ми щохвилини відстоюємо своє право бути українцями, жити на своїй землі за власними законами. Півтора роки ми сплачуємо криваву данину за нашу свободу та суверенність. Але водночас стаємо сильнішими, усвідомлюючи себе єдиною нацією.

Зараз усі прагнуть одного – Перемоги і гуртуються, аби наблизити її, зробити неминучою. І вона неодмінно настане. Адже ми, як писав Олександр Довженко: «Б’ємось за те, чому нема ціни в усьому світі, — за Батьківщину».

Розуміння важливості боротьби для майбутнього наших дітей та онуків, для безпеки та демократії далеко за межами України додає нам сил та впевненості.

Нехай свято Незалежності, яке останні роки сповнилося новим змістом, принесе в наші домівки мир, добробут та процвітання!

Слава Україні! Героям Слава!