Дата: 11.08.2023 09:04

🇺🇦🎨Триває ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України.

Взяти участь у зазначеному конкурсі мають змогу діти віком від 4 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

Авторами конкурсних робіт можуть були виключно учасники конкурсу.

Учасник конкурсу та його представник гарантують, що конкурсні роботи є автентичними, раніше не брали участі в інших конкурсах, не порушують авторські права інших осіб.

Прийом конкурсних робіт триває з 01 серпня до 24 серпня 2023 року включно.

Детальніше за посиланням: https://uwcfoundation.com/ua/blagotvoritelnost-v-mire/shho-dlya-mene-ukraїna-2023