Щодо визначення потреб суб’єктів підприємництва

Дата: 05.07.2023 09:27

Мінекономіки проводить роботу щодо визначення потреб суб’єктів підприємництва з метою розробки додаткових програм підтримки і розвитку малого та середнього бізнесу.

Якщо ви підприємець, який здійснює діяльність на територій Углянської громади або на підконтрольній Україні території , просимо надати інформацію про потреби суб’єктів підприємництва (збільшення платоспроможного попиту, покращення доступу до фінансових ресурсів, зменшення фіскального чи регуляторного тягара, інформаційна підтримка, навчання, будь-які інші потреби) з зазначенням назви підприємства, ЄРДПОУ, ПІП ФОП, РНОКПП, потреби, допомогу, яку очікуєте/запитуєте від держави. Інформацію просимо надсилати на електронну пошту obokoc75@gmail.com до 7 липня 2023 року.