Привітання з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2023 08:38

Шановні жителі та гості нашої громади!

Сьогодні велике державне свято – День конституції України.

Сьогодні ми живемо в надзвичайно складний час. Час, коли, незалежно від нашого бажання, кожен день життя стає історією. Саме сьогодні народжується українська нація, у прояві величної мужності, сили духу, патріотизму. Ціннішими та дорожчими для нас із вами стають такі речі, як свобода, незалежність та Конституція. Ми їх не просто отримали з чиєїсь доброї волі — за них поклали свої життя кращі сини нашої землі.

Цей день символізує нашу національну гордість та сильне прагнення до демократії. Це день, коли ми згадуємо про те, що єдність і правова держава є основою нашого суспільства. Ми відзначаємо цей день, запевняючи один одного, що захистимо права і свободи кожного громадянина, будемо працювати над покращенням умов життя і забезпеченням справедливості.

Нехай наша Конституція завжди буде орієнтиром нашого розвитку, нашою опорою, а принципи, що ми в ній закріпили, нагадують нам про необхідність дотримуватися справедливості та гарантують наш прогрес і процвітання

Бажаємо кожному добробуту, родинного щастя, міцного здоров'я та віри у мирне майбутнє нашої України!

Слава Україні!