Дата: 22.06.2023 16:08

Завершився перший етап проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад», а саме серія тренінгів, які проходили в Углянській громаді. В Україні проєкт втілюється «Міжнародною організацією з міграції» під протекторатом Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

Наша громада вперше бере участь в проєкті такого рівня, цей досвід є для нас новим та дуже цінним.

Якісно збирати та аналізувати дані, після чого приймати виважені, інклюзивні та гендерночутливі рішення задля розвитку громади – це те, чого зацікавлених мешканців громади та працівників органів місцевого самоврядування навчали тренери - Світлана Ткаченко та Анастасія Прокопенко. Завдяки їх компетентності кожна зустріч проходила цікаво, змістовно, часом в ігровій формі, тому учасники не нудьгували та з задоволенням опановували нові знання.

Углянська сільська рада висловлює подяку IOM Ukraine Західноукраїнський ресурсний центр за те, що наша громада стала частиною проєкту та отримала можливість навчатися та розвиватися.