Запрошуємо на тренінг

Дата: 06.06.2023 09:56

Запрошуємо на тренінг!

Шановні мешканці Углянської громади, в травні 2023 року розпочався проєкт «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад», який втілюється «Міжнародною організацією з міграції» в партнерстві з «Західноукраїнським ресурсним центром» та фінансується Посольством Канади.

На першому етапі проєкту будуть проведені 3 дводенних тренінги. У кожному дводенному тренінгу візьмуть участь 20 бенефіціарів (учасників).

Теми тренінгів :

1. Тренінг зі збору даних відбудеться (01-02.05).

2. Тренінг з аналізу даних відбудеться (12-13.06).

3. Тренінг з формування інклюзивного курсу дій на основі фактичних даних відбудеться (19-20.06).

Запрошуємо всіх охочих! Тренінг буде проходити в Углянській сільській раді (с. Угля, вул. Центральна, 32), початок о 8:30 к.ч.

Контактна особа: Євгенія Бокоч, номер телефону – 0680787762.