Друга діалогова зустріч в Углянській громаді

Дата: 23.05.2023 10:27

19 травня в Углянській громаді пройшов другий діалог в рамках проєкту Лабораторії творчого діалогу в громадах, що реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки  ULEAD з Європою на тему «Важливість збереження культурної спадщини Тячівщини», який проходив в приміщенні сільської ради за участі працівників культури нашої громади, а також працівників відділу освіти Углянської сільської ради.

Основною темою зустрічі стала ідея збереження традицій наших предків та осучаснення закладів культури для привернення уваги молоді.  Також було обговорено покращення культурного життя громади та проведення культурних заходів враховуючи військові дії на території України.

Під час діалогу всі учасники висловили свої думки про стан культурного життя громади, а також намітили основні подальші кроки спільної роботи.

Захід відбувся в межах проєкту «Лабораторії творчого діалогу в громадах», що реалізується Спілка Громадські Ініціативи України за підтримки ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, в якому Углянська сільська рада бере участь.

Лабораторії творчого діалогу в громадах

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

Громадські Ініціативи України