Діалогова зустріч в Углянській громаді

Дата: 11.05.2023 15:57

10 травня під час діалогової зустрічі в Углянській громаді було обговорено питання покращення стану навколишнього середовища. В діалозі на тему «Шляхи проведення та організації акції «Чисте довкілля»» взяли участь представники органів місцевого самоврядування та старости сіл Велика Уголька та Колодне.

Це перша така зустріч, що проходила в Углянській громаді в рамках проєкту "Лабораторії творчого діалогу в громадах”, що реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки  ULEAD з Європою в Закарпатській області.

Шляхом проведення онлайн опитування, що проходило на офіційній сторінці Углянської громади в Facebook було виявлено, що проблема покращення санітарного стану Углянської громади турбує всіх, хто тут проживає.

Під час діалогу було розглянуто перелік проблем, що стосуються екології, а саме:

• стихійні сміттєзвалища;
  • створення комунального підприємства та централізований вивіз сміття;
  • сортування сміття та відсутність сортувальної лінії.

За результатами діалогу було обговорені дані питання та визначено кроки для усунення цієї проблеми. Наприклад, проведення систематичних заходів з благоустрою, освітні заходи та пошук інвесторів для придбання технічно-матеріального забезпечення.

Проєкт реалізується в рамках програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Лабораторії творчого діалогу в громадах

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

Громадські Ініціативи України