День пам'яті та примирення в Углянській громаді

Дата: 08.05.2023 16:33

8 травня Україна відзначає День памʼяті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Памʼять означає, що ми памʼятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни.

До вшанування памʼяті загиблих воїнів долучилися представники Углянської громади, працівники культури та учні закладів освіти.

Ми не святкуємо «перемогу», а вшановуємо памʼять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни.

Ми памʼятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Памʼятаємо тих, хто боровся за Україну тоді.

Шануємо та молимось за тих, хто воює за Україну сьогодні! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!