Про проведення тренінгу в Углянській громаді

Дата: 05.05.2023 08:54

1-2 травня 2023 року команда Углянської ТГ взяла участь у дводенному тренінгу "Збір даних" у рамках проєкту "Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних та залучення громад", учасником якого відібрано нашу громаду.

Проєкт реалізується Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, за підтримки Посольства Канади в Україні. Партнер проєкту на Закарпатті - Фонд розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр». Проєкт передбачає проведення ще двох тренінгів зі збору та аналізу даних у територіальних громадах.

Отримані вміння на тренінгу сприятимуть залученню жителів громади та представників ОМС для участі у серії групових діалогів для обговорення найбільш важливих і нагальних потреб громади та спільної розробки планів дій для їх вирішення.