Привітання з Міжнародним жіночим днем

Дата: 08.03.2023 10:32

Дорогі жінки Углянської об'єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки нашої громади  невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності. Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі.

У цей святковий день сердечно бажаємо кожній із вас міцного здоров’я, поваги від колег, добра від людей, радості від дітей, щирого кохання, родинного затишку та душевного тепла. Живіть в гармонії та зустрічайте з посмішкою кожен день, адже від Ваших посмішок розквітають наші домівки, наші села, громада та квітне Україна . Нехай Вас оминають розчарування та негаразди, чоловіки оберігають Вас від проблем та зайвих клопотів, а рідні оточують шаною та увагою. Нехай вас завжди оберігає Бог, береже ваших рідних і близьких. Зі святом!

З повагою,

колектив Углянської сільської ради