Святкування Дня Збройних Сил України в Углянській громаді!

Дата: 07.12.2022 11:36

Вчора, на честь Дня Збройних Сил України, в Углянському сільському клубі, відбувся благодійний концерт. Углянська школа мистецтв підготувала чудовий виступ, який був насичений піснями та віршами. На сцені лунали композиції не лише учнів, а й вчителів школи. Також проходив благодійний аукціон, де можна було придбати картини та вироби учнів. Зібрані кошти будуть передані на потреби воїнам ЗСУ, що боронять нашу землю.

Висловлюємо подяку Углянській школі мистецтв, директору Токару Василю Васильовичу та педагогам закладу, які не зважаючи на всі труднощі створили теплу та патріотичну атмосферу свята. Окремо дякуємо всім, хто відвідав концерт та долучився до збору коштів, допоки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме. Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею! Мирного неба. Разом до Перемоги! Слава Україні!!!