Доплати за наявне поголів'я вівцематок та ярок старше одного року!

Дата: 28.10.2022 09:41

Повідомляємо про початок прийому документів на отримання доплати за наявне поголів'я вівцематок та ярок старше 1 року відповідно до «Програми розвитку i підтримки тваринництва та переробки сільськогосподарської продукії в області на 2021 — 2025 роки», затвердженої рішенням Закарпатської обласної військової адміністрації від 17.12.2020р. № 64 та Порядку використання коштів, передбачених в обласпому бюджеті на виконання даної програми.

Доплата за наявне поголів'я вівцематок та ярок старше 1 року надається на безповоротній ocнові суб'єктам господарювання (юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичним особам-підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам), особистим селянським господарствам та фізичним особам, які є власниками овець, за наявні на дату подання документів ідентифіковані та зареєстровані в установленому порядку вівцематки та ярки старше одного року.

?Доплата здійснюється:

?суб'єктам господарювання (юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та ФОПам, зокрема сімейним фермерським господарствам) за наявне поглів'я вівцематок та ярок старше одного року у pозміpi до 300 грн. за одну голову;

?особистим селянськмм господарствам та фізичним особам, що утримують від десяти вівцематок та ярок старше одного року за наявне поголів'я вівцематок та ярок старше одного року у pозмірі до 300 грн. за одну голову.

?Для отримання доплати власникам овець потрібно звернутись до Углянської сільської ради та надати наступні документи:

?для суб'єктів господарювання:

заявку для отримання доплат за наявне поголів'я вівцематок та ярок старше одного року;

копію виписки з єдиного державного реєстру юридичних ociб, фізичних осіб-підприємців або договір про створення сімейного господарства (для сімейних фермерських господарств);

виданий в установленому порядку витяг з єдиного державного реєтру тварин;

копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком.

?для собистих селянських господарств та фізичних осіб:

кoпiю паспорта громадянина України;

копію ідентифікаційного коду;

виданий в установленому порядку витяг з єдиного державного реєстру тварин;

копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку.

Крайній термін подання заявки до 15 листопада 2022 року.