Привітання з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2022 09:16

Шановні жителі Углянської громади, а також гості нашого краю, щиро вітаємо вас з Днем Незалежності України!

Як величну святиню бережемо ми пам’ять про покоління наших предків, які, жертвуючи собою, боролися за Українську державу і в складних умовах зберегли дух нації. Пройшовши серйозні випробування, українці створили свою незалежну державу, яка існує ось вже понад три десятиліття. Наступне наше завдання – зробити її країною наших мрій.

Зараз Україна переживає найбільш складний період з моменту здобуття Незалежності. В умовах збройного протистояння ми захищаємо свій вибір жити вільно, на власний розсуд у своєму домі. Та найголовніше те, що кожен з нас особисто усвідомлює, а  разом ми доводимо всьому світу, що українці – це працелюбна, вільна і непереможна нація. І саме від наших спільних зусиль залежить наше майбутнє. Тож бажаємо всім сили, натхнення і працездатності у подальшому розвитку нашої Батьківщини!

Нехай сьогоднішнє свято додасть вам наснаги на шляху до нових перемог в ім’я процвітання нашої Вітчизни! Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, добра й миру.

Зі святом Вас, дорогі друзі! Слава Україні!!!

З повагою,

колектив Углянської сільської ради