Привітання з Міжнародним днем молоді!

Дата: 12.08.2022 14:59

Дорогі юнаки та дівчата!

Юність і молодість – це час пошуків, пізнання, самоствердження, натхнення, творчості, любові і романтики. Це прекрасні етапи в житті кожної людини. Крім того, це ще й особливий стан душі. Тож прийміть найщиріші вітання з чудовим святом – Днем молоді!

Ви заслуговуєте на те, аби Вами пишалися. Ви сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні. Ми високо цінуємо Ваше прагнення наполегливо крокувати до своїх вершин, бути успішними, щасливими та відповідальними за власну долю та долю своєї Батьківщини.

Щиро бажаємо вам миру, міцного здоров’я, творчої енергії, успіхів у навчанні і роботі, незалежних думок і хай яскраві кольори ваших мрій дають вам життєву наснагу, а ваш шлях буде наповнений новими злетами й досягненнями! Любіть життя, ставте перед собою амбітні цілі, досягайте нових перемог і звершень!

З повагою,

колектив Углянської сільської ради