Звіт депутата Немеш Алли Михайлівни

Депутата Углянської сільської ради  VIII скликання

Немеш Алли Михайлівни

про депутатську діяльність у 2021 році

Я,  Немеш Алла  Михайлівна,  є  депутатом Углянської  сільської  ради, по виборчому окрузі  5.
           Під час здійснення своїх депутатських повноважень керуюся Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян»,  іншими  державними  нормативно правовими актами та Регламентом Углянської сільської ради.
         Я, входжу до складу постійної комісії  з питань планування, фінансів, бюджету, управління майном, соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва .

Протягом року приймала участь у засіданнях комісії, з питань планування, фінансів, бюджету, управління майном, соціально – економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

З моменту набуття повноважень працюю над виконанням своїх депутатських обов’язків.
            Протягом звітного періоду постійно відвідувала  сесії  сільської ради та засідання постійної комісії. Брала участь в обговоренні  нагальних питань.  При ухваленні рішень завжди враховувала  думку виборців і користь від цих рішень для життєдіяльності села, захист інтересів громадян та виконання доручень виборців у межах моїх депутатських повноважень, голосувала позитивно.
                Як  працівник і депутат  сільської ради, я всебічно сприяю розвитку соціальної  сфери на своєму виборчому окрузі і в селі Велика Уголька в цілому:

У поточному році вирішувалися питання на в/о № 5:

• проводився поточний ремонт  вул. Центральна  автодороги Угля – Велика Уголька;

• вирішувалося питання по виділенню земельної ділянки для будівництва стільникової вишки «Київстар» в ур. «Маркулово» та присілку «Поляна»;

• проведено заміну Електроопор в присілку «Поляна»;

• виготовлено проект на «Будівництво мостового переходу в ур «Зібролуг»;

• проводилося сприяння по забезпеченню населення паливними дровами;

• проводилося сприяння в оформленні населенню житлових субсидій;

• проводилася певна робота у популяризації та розвитку «Зеленого туризму»;

• проводилася певна робота між населенням по вирішенню спірних питань по користуванню земельними ділянками.

Веду активне спілкування з виборцями.

У поточному році до мене зверталися з усними зверненнями з питань надання матеріальної допомоги на лікування. У міру моїх можливостей  намагалася надавати акти обстеження, або пояснення з даного питання.

Але є ще й проблемні питання  на виборчому окрузі № 5, які потрібно вирішувати, а саме:

• капітальний ремонт автодороги Угля – Велика Уголька з 7,6 км до 10 км з ур. «Скрадова» до ур. «Рункул»;

• ремонт фасаду школи І ступенів у присілку «Поляна»;

• будівництво мостового переходу в ур. «Зібролуг»;

• закінчення роботи: «Капільний ремонт берегоукріплення на річці Велика Уголька, біля дворогосподарства по вул. Центральна, 318;

• поточний ремонт комунальної автодороги в ур. «Рункул» 3,5 км., в  с. Велика Уголька;

• сприяння у забезпеченні паливними дровами населення на виборчому окрузі;

• капітальний ремонт електролінії в урочищі «Маркулово» в с.Велика Уголька;

• будівництво стільникової вишки «Київстар» в присілку «Поляна».

У своїй роботі керуюся принципами людяності, взаємоповаги та чесності. вважаю, що  вміння слухати людей, розуміти їх турботи, мати сили і бажання їм допомагати – це головна життєва  істина. Підбиваючи підсумки звітного періоду, можу стверджувати, що активна і небайдужа участь кожного  мешканця у  житті громади  вестиме нас до нових і відчутних здобутків.

Сподівась, що очікуваня політичні і економічні  зміни у державі приведуть до  покращення життя в  Углянській  об’єднаній територіальній громаді.

Щиро вдячна всім за розумінні та підтримку.