До уваги мешканців Углянської ОТГ

Дата: 04.11.2021 08:48

Шановні земляки. У зв’язку з різким зростанням захворюваності на коронавірус інформуємо Вас, що станом на 02.11.2021р. на території Углянської територіальної громади працюють три лікувально-профілактичні заклади (амбулаторії загальної практики сімейної медицини, які проводять вакцинацію громадян:

• Углянська АЗПСМ;

• Колодненська АЗПСМ;

• В. Угольська АЗПСМ.

Вакцинація населення проводиться лікарями, які пройшли курсову підготовку та отримали сертифікати:

Бокоч Вікторія Іванівна (Углянська АЗПСМ);

Бокоч Надія Василівна (Колодненська АЗПСМ);

Богдан Іван Петрович (Углянська АЗПСМ).

Керівництвом Углянської об’єднаної територіальної громади спільно з Тячівським центром первинної медико-санітарної допомоги (ЦПСМД) організовано щоденну доставку та збереження вакцин ФАЙЗЕР, АСТРА-ЗЕНЕКА та КОРОНАВАК в достатній кількості згідно наказів МОЗ України та департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації.

З метою покращення обслуговування населення та зменшення захворювання на COVID – 19 керівництвом Углянської територіальної громади схвалено наступний план заходів:

1. Для створення колективного імунітету від COVID – 19 збільшити кількість вакцинованих осіб, в тому числі двома вакцинами;

2. Проводити роз’яснювальні зустрічі медперсоналу та відповідальних працівників територіальної громади в колективах різних форм власності.

3. Обмежити проведення культурно-масових заходів на території територіальної громади у зв’язку із зростанням кількості хворих на коронавірус.

4. Покращити співпрацю з керівництвом ЦПСМД, санепідстанції та іншими лікувально-профілактичними закладами району для щоденного отримання достовірних даних щодо кількості захворювань на COVID – 19 мешканців Углянської ОТГ.

Наголошую, що вакцинація – це єдиний шлях уберегти своє здоров’я та  життя від COVID – 19.

З повагою та до всіх вас Богдан Іван Петрович – завідувач Углянської АЗПСМ