Проводитиметься конкурс на заміщення вакантних посад директорів Углянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Колодненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата: 05.07.2021 17:22

ОГОЛОШЕННЯ

08.07.2021-09.07.2021 року відділом освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Углянської сільської ради проводитиметься конкурс на заміщення  вакантних посад директорів Углянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Колодненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

08.07.2021 року проводитиметься перший етап конкурсу – перевірка знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та перевірка  професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційних завдань. Початок о 11.30 к.ч.

09.07.2021 року проводитиметься другий, останній, етап конкурсу – презентація перспективного плану розвитку закладу ЗЗСО конкурсантом, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації у межах змісту конкурсного випробування. Початок о 11.30 к.ч.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)