Углянська громада

Закарпатська область, Тячівський район

Оголошення про проведення конкурсного відбору на заміщення посади директора Углянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Колодненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області

Дата: 11.06.2021 08:42
Кількість переглядів: 1071

                                                                                                                        Додаток 1 до розпорядження

                                                                                                                       Углянського сільського голови

                                                                                                                       від 31 травня 2021 року №127

 

       Оголошення про проведення конкурсного відбору на заміщення посади директора Углянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Колодненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області

 

       Углянська сільська рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Углянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області та директора  Колодненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області.

Конкурс проводиться відповідно до Положення  про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області, затвердженого рішенням 5 сесії Углянської сільської  ради восьмого  скликання від 05 травня 2021року № ___.

Повне найменування навчального закладу:

1.1. Углянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області.

Скорочена назва: Углянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Місцезнаходження навчального закладу:90514,Закарпатська область, Тячівський район,с.Угля, вул.Шкільна,1

Найменування посади: директор Углянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області.

1.2. Колодненський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Углянської сільської ради Тячівського району Закарпатської області.

Скорочена назва: Колодненський ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Місце знаходження навчального закладу: 90512, Закарпатська обл., Тячівський район, с.Угля, вул. Новоселицька,45.

Найменування посади: директор Колодненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Углянської  сільської ради Тячівського району Закарпатської області.

Умови оплати праці: відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298, Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102.

Призначення керівника закладу освіти здійснюється відділом освіти Углянської сільської ради (далі – орган, що призначає керівника закладу загальної середньої освіти) строком на два роки.

Керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою,  має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров'я, що дозволяє виконувати професійні обов'язки.

Для участі у конкурсі кандидат у визначений термін подає такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) особовий листок по обліку кадрів(форма П-2) та 2 кольорові фото розміром 3х4;

4) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

5) копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

6) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

7) довідку про відсутність судимості;

8) довідку про стан здоров'я, що дозволяє виконувати професійні обов'язки або копію медичної книжки;

9) програму розвитку закладу на 6 років;

10) мотиваційний лист довільної форми;

11) письмову згоду на обробку інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.

Особа може подавати інші документи та інформацію про себе щодо освіти, досвіду роботи, професійного рівня, моральної якості тощо.

Оригінали паспорту, ідентифікаційного коду та диплому про освіту пред'являються кандидатами при поданні документів.

Особа, яка подає документи несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів та інформації.

Особи, які не відповідають кваліфікаційним вимогам, а також ті, які не подали повного пакету документів, до конкурсного відбору не допускаються.

Визначені у цьому пункті документи подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії протягом 21 календарного дня з дати оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Кінцевий термін подання документів: 25 червня 2021 року до 17:00 год.

Місце подання документів: 90514, с.Угля, вул. Центральна, 32,  відділ освіти Углянської сільської  ради.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

1) перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

2) перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

3) публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Форма перевірки знання законодавства: письмове тестування.

 

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі: головний спеціаліст відділу освіти Углянської сільської ради Шимон  Мар’яна Іванівна, 90514, с.Угля, вул. Центральна , 32,  відділ освіти Углянської сільської  ради. E-mail: nvnehryanvo@ukr.net Телефон для довідок: (067) 6816650.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь